SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Genel Bakım ve Servis

MAYERCOMP Kompresörleri ve ekipmanlarının genel bakım & servis hizmetleri bünyemizdeki servis ekibimizce ve ülke genelindeki yetkili servislerimizce sağlanmaktadır. Tecrübeli servis ekiplerimiz periyodik olarak teorik ve pratik eğitime tabi tutulur ve yeterlilikleri devamlı ölçülüp, geliştirilir. Profosyonel, kaliteli zamanında hizmet ve makul fiyat politikamızla “satış sonrası hizmetler” en önemli avantajlarımızdan biridir. Bu avantajı sürekli yenilemek ve geliştirmekle, değerli müşterilerimizin beklentilerinin üstüne çıkmak bu alandaki en önemli hedefimizdir.

Orijinal Yedek Parça

Firmamızın lokal servis merkezindeki orijinal yedek parça hizmetinden yararlanabilirsiniz. Orijinal yedek parça kullanarak: hem hava kompresörü ve ekipmanlarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayın, hem de kalitesiz& korsan yedek parçaların toplamdaki yüksek maliyeti ile verimsizlik yaşamayın.

Bakım Sözleşmeleri

MAYERCOMP hava kompresörü ve ekipmanlarımızın garanti süresi sonrasında da en sağlıklı şekilde çalışmasını temin etmek için “bakım sözleşmeleri” opsiyonumuzdan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat koşullarıyla uzun süreli bakımları buluşturan bu avantajdan yararlanarak; hava kompresörü ve ekipmanlarınızın uzun ömürlü olarak kalmasını orijinal üreticisi olarak bize bırakın.

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm