HAKKIMIZDA

20 YILLIK TECRÜBE

Dünya üzerinde yaşayan her canlının ayak uydurma zorunluluğu olan globelleşme, yönetimin kurallarını da kendine göre yazmıştır. Yönetim, en temelinde iki insanın ortak bir paydada buluşma isteği ile ortaya çıkmıştır. Fakat isteklerin çoğalması ve teknolojinin ucsuz bucaksız yapısı bugün yönetim kavramının dinamiklerini yeniden incelememize neden olmuştur. Çünkü biliyoruz ki, kusursuz yönetime sahip olma, işletmeler adını tarih sayfalarına altın harflerle yazmaktadırlar.

HAKKIMIZDA

Dünya üzerinde yaşayan her canlının ayak uydurma zorunluluğu olan globelleşme, yönetimin kurallarını da kendine göre yazmıştır. Yönetim, en temelinde iki insanın ortak bir paydada buluşma isteği ile ortaya çıkmıştır.

MAYERCOMP OLARAK

Mayercomp olarak, yönetimin ilkelerini kesin çizgilerle belirliyor ve iş kalemlerimiz üzerinde uyguluyoruz. Çünkü biliyoruz ki başarının sırrı; çok çalışmaktan değil akıllıca çalışmakta geçmektedir. Akıllıca ve verimli çalışmanın ilkeleri ise Mayercomp olarak felsefemizi oluşturmaktadır.

Mayercomp olarak kaynaklarımızın ve sınırımızın farkında olup, etkin ve verimli çalışmanın önemi ile var olmaktayız. Yönetim, etkin ve verimli çalışma prensiplerimizin kurumsal kimliğini oluştururken bir yandan da yönetim ilkelerimizi globel sınırlara yaymaya devam etmekteyiz. Çünkü biliyoruz ki, yönetim aniden gerçekleşen ve bir kez gerçekleşmekle ortadan kaybolacak bir olgu değildir. Yönetim, amaçlara ulaşmak için yürünen yolun aydınlığıdır. Başarının anahtarı yönetmek ve yönetebilmekten geçse de Mayercomp olarak, anı değerlendirenlerin dünyayı yönetenler olduğunun da farkındayız. İşte tam da bu sebepten dolayı ‘en değerli an şuandır’ diyoruz.

0216 222 22 22

İLETİŞİM

0216 314 20 18

E-POSTA

info@mayercomp.com

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm